Tréning

Túžite po peknom zadku?...

Túžite po peknom zadku?...
Milé dámy Krutou pravdou je, že vypracovaný sexy zadok, nezískate žiadnym mávnutím čarovného prútika. Len poctivým cvičením a správnym stravovaním. Cesta k tomu, ako zlepšiť tvar Vášho pozadia, vedie cez kombináciu silového a aeróbneho tréningu.
Prečo silové cvičenia?
Mnoho žien má strach z posiľňovania vo fitness centrách. Najčastejší argument znie, že nechcú vyzerať ako ženské kulturistky s horou svalov. Je to však naozaj pravda? Nie je. Ide znovu o jeden mýtus, ktorému mnohé ženy veria. Veľmi dôležité je pochopiť, že aby ste vyzerali ako kulturistky museli by sa pozrieť do najtajnejších zákutí tohto športu. Silové cvičenia Vám určité neuškodíia, naopak sú veľmi prospešné.
Okrem aeróbnych aktivít, ktorým sa ženy venujú pre zlepšenie ich kondície (beh, aerobik, zumba, korčuľovanie atď.) je potrebné venovať sa minimálne 3 hodiny v týždni silovým aktivitám. Možnosti pre vypracovanie Vášho pozadia sú rôzne. Od využitie hmotnosti vlastného tela (napr. výpady, drepy atď.), až po využitie rôznych posilňovacích strojov, náčiní a pomôcok.

Tu je pre Vás pár odporúčaní:
- Nemajte strach zo „svalovice“
- Venujte silovým cvičeniam minimálne 3 hodiny týždenne
- Vyberte si funkčné cviky, aby ste dosiahli vytúžený cieľ
- Cviky meňte často aby ste predišli stereotypu

Pevný zadok je snom mnohých dievčat a žien. Ak máte pocit, že je Váš zadok z formy, tak asi máte pravdu. Tak už prestaňte plakať a začnite s tréningom. Úpravou stravovania a správnymi cvikmi a tvrdým tréningom dokážete zmeniť estetickú stránku svojho pozadia k svojej spokojnosti.


Ak sa Vám článok páči, zdieľajte ho medzi svojích priateľov. Ďakujem.

Autor: Mgr. Marián Rybár

Späť na zoznam

Tréning