Referencie

Povedali o mne

      

Veľmi pekne ďakujem Marošovi za jeho odbornú pomoc. Keďže som profesionálny hokejista, strava je u mňa veľmi dôležitá.  Jedálniček ktorý mi vypracoval je pestrý a chutný a hlavne  z potravín, ktoré mám rad. 
- Marek Uram, hokejista, majster sveta z roku 2002
Maroš chcem sa ti poďakovať za skvelú prípravu na novú sezónu. Drž sa a prajem ti veľa úspechov. Vidíme sa opäť budúce leto. Ešte raz ďakujem moc.
- Andrej Kudrna, hokejista, hráč Sparty PrahaTiež sa chcem poďakovať Marošovi za super letnú prípravu. Tvoje tréningy mi maximálne vyhovovali. Si skvelý kondičný tréner. Ďakujem pekne za všetko.
- Richard Mráz, hokejista, hráč Litvínova


Marián je špičkový odborník na fitness a pozitívnu zmenu životného štýlu. Ku každému pristupuje individuálne a maximálne profesionálne. Našiel som v ňom aj skvelého kamaráta. Odporúčam a zaručujem sa za jeho kvalitu. S dosiahnutími výsledkami budete spokojný.

 -Štefan, podnikateľ a programátor

Ahoj Maroš, tak v prvom rade sa ti chcem pekne poďakovať za tréningový plán a jedalníček, ktorý si mi vypracoval. Moj životný štýl bol naozaj jedna veľká katastrófa a vďaka tebe je zomna nový človek. Podarilo sa mi schudnúť zo 103 kg na 90 kg a cítim sa neopísatelne lepšie! Som veľmi rád že som ťa kontaktoval a patrí ti vďaka. Prajem ti kopec ďaľších spokojných klientov.S pozdravom.
-Peter, manažér kvality

Maja som spoznala najskôr ako kamaráta a potom som mala to veľké potešenie spoznať ho ako trénera. Ako typická žena som mu rozprávala o svojej životospráve, ktorá bola katastrofálna 3-4 kávy za deň a na jedlo nebol čas, ale postavou som chcela byť chudá a vyšportovaná. Po dlhých rozhovoroch som sa zverila do jeho rúk a výsledok si neviem vynachváliť, cítim sa lepšie ako kedykoľvek predtým. Cvičenie ma uchvátilo a snažím sa mu venovať každú voľnú chvíľku. Chcela by som podotknúť, že to nie je len o posilňovni a strojoch, ale o trénerovi, ktorým on je na výbornú. Jeho ľudský prístup, snaha pomôcť, ale predovšetkým odborné vedomosti pomáhajú jeho klientom dosiahnuť svoje sny. Maroško, prajem Ti veľa úspechov!
-Vierka, študentka práva

Dobrý deň pán Rybár, chcel by som sa Vám poďakovať za vypracovanie jedálnička. Už v minulosti som investoval nemalé peniaze do dietologických plánov, ktoré sa ani zďaleka nepodobajú Vášmu detailne a odborne spracovanému stravovaciemu plánu. Dodržiavam ho striktne a zmeny na mojej váhe sa dostavujú týždeň za týzdnom. Oceňujem Váš profesionálny prístup. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.
-Jozef, zubný technik

Osobného trénera Mariána, som vyhľadala z dôvodu zmeny mojej životosprávy, kde mám na mysli nie len stravovanie, ale i zaviesť pohyb do môjho každodenného života. Keďže som nemala skúsenosti s cvičením v posilovni, tak som neváhala a vyhľadala osobného trénera. Po odbornej konzultácií mi vypracoval veľmi podrobný jedálny lístok a tréningový plán. Obľúbila som si i návštevu posilovne. Neustála motivácia a podpora, ktorú som získala od Mariána, ma neustále povzbudzuje, čím dosahujem lepšie a lepšie výsledky.
-Katka, študentka práva

Predtým  než som začala využívať služby Maroša ako výživového poradcu, som vyskúšala množstvo diét, tabletiek a čajov na redukciu hmotnosti, a však vždy sa dostavil nepríjemný jo-jo efek. Dokonca som ešte aj pribrala. Pri diétach som sa cítila choro a aj okolie sa ma pýtalo či nemám zdravotné problémy.  Vedela som, že to takto nemôže pokračovať a nechala som si vypracovať stravovací plán na mieru. Maroš, chcem sa Ti za neho poďakovať, ručička na váhe pomaličky klesá a predstav si snažím sa aspoň dvakrát do týždňa zavítať do posilovne a dať si kardio. Držím Ti palce a prajem Ti ešte mnoho takých spokojných klientov akým som aj ja.
-Anna, finančný analytik

Som človek, ktorý si čo to už v posilovni odcvičil, lenže po úraze som do nej nevkročil takmer 2 roky, medzičasom som si prezeral stránky na internete a snažil sa nájsť nejakú motiváciu a narazill som na Vašu stránku, vďaka motivačným článkom, video tréningom som dostal tú správnu energiu a teraz som tam pečený varený. No, čo je ešte lepšie??? Ten pohľad mojej priateľky ked sa na mňa pozerá ako opäť naberám svaly je na nezaplatenie!!! Dík.
- Karol, špeditér

Maroš, ďakujem Ti za stravovací plán, dodržujem ho do poslednej bodky aj čiarky a výsledky sú už viditeľné!! Ďakujem Ti a prajem veľa úspechov
- Tibor, agronóm

S Marošom som nadviazala spoluprácu v roku 2014, zostali mi kilá navyše po tehotenste, ale keďže môj syn už  mal rok tak som si uvedomila, že s tým potrebujem niečo spraviť,. predsa na tehotenstvo som sa nemohla odvolávať donekonečna. Maroša som našla na internete a po prečítaní jeho webovej stránky som sa rozhodla ho kontaktovať, po našom rozhovore som vyplnila formulár a zostavil mi nie len jedálniček, ale aj trénngový plán, prvé 4 týždne boli náročné dostať sa do pravidelného tréningového a stravovacieho plánu, bolo náročné, v mojom prípade sa vôbec len rozhýbať sa. Teraz už cvičím vyše roka a nie len, že som dosiahla svoju pôvodnú váhu, ale som ešte 4 kilá pod ňou. Myslím si, že som jedným z tých živých príkladov, ktoré prešli jeho rukami a budem inšpiráciou pre ďalšie ženy. Držím palce.
- Petra, pedagóg

Už ako malá som mala problém s nadváhou, ktoré potom vyústili až do depresií z vlastnej váhy, ktoré som sa snažila potlačiť samozrejme jedlom. Keď som oslavovala 30 narodeniny a uvedomila som si, že ešte som nemala trvácnejší vzťah, ktprý by nebol stroskotal na mojom s právaní, ktorého zdrojom bola moja nadváha a tak som si povedala, že stačilo! Na internete som si vyhladala Mariána ako osobného trénera, ktorý sa mi zostavil tréningy na mieru a aj stravovací plán. Snažím sa o jeho striktné dodržiavanie, ale vždy si doprajem jeden deň kedy možem zhreši, a viete čo cítim sa fantasticky, stal sa nie len mojím trénerom, ale aj takým psychologickým mentorom. Ďakujem.
- Barbora, asistentka

Pracujem ako programátor a to znamená tráviť minimálne 10 hodín denne sedenia v práci alebo doma, začal som mávať veľké problémy s bolesťami chrbta či už v oblasti krčnej chrbtice alebo krížov. Navštívil som lekára a ten mi naordinoval lieky, s ktorými som sa rozhodol počkať a skúsiť inú metódu. Tou malo byť cvičenie a preto som sa rozhol využiť služby osobného trénera Mariana Rybára, ktorý mi vypracoval trénngový plán, podľa, ktorého cvičím v pravidelných intervaloch cviky meníme a aj štruktúru cvičenia, takže sa nemôže stať, že by človek upadol do stereotypu a prestalo ho cvičenie motivovať. Mojej bolesti sa ulavilo a moja kondícia je stále lepšia. 
- Ľubomír, programátor

V november 2014 som prestal fajčiť, a svoj zlozvyk som začal zajedať jedlom, hlavne fast foodmy, čo sa prejavilo na váhe už v marci som mal nadváhu 10 kg, nie len, že som mal sústavne nafúkané brucho, ale postupne už aj prevísajúce, bolo to nepríjemné. Kontaktoval som Maroša s požiadavkou o vypracovanie jedálnička. Jeho dodržiavanie mi z počiatku robilo veľké problémy, ale postupom času som si na to zvykol a Marošova podpora mi pomohla k tomu, že sa mi podarilo doteraz zhodiť 15 kg.
-Štefan, statik

Marián, ďakujem za tréningový plán, je super, konečne mám organizáciu v cvičení a vytvoril si mi systém cvičenia, ktorý je na mňa ako ušitý, si najlepší z najlepších!
-Martin, barman

Aktívnemu cvičeniu som sa venovala už od základnej školy, ale po úraze nohy, som s tým musela na čas prestať, lenže pribúdajúcim vekom, som začala priberať aj na váhe, s čím som sa nevedela zmieriť a tak som začala chodiť do posilovne na vlastnú päsť, cvičenie však nemalo ani hlavu ani pätu, Preto som sa rozhodla obrátiť na osobného trénera  Maroška, ktorý mi zostavil plán podľa, ktorého som začala cvičiť. Cvičenie som mala rozdelené najskôr na 3 dni do týždňa, kde som cvičila kruhovou formou, pri ktorej sa mi vrátila kondička a potom som začala už aj s posilovacími tréningami. Profesionalita a ochota vždy pomôcť trénera Maroša bola úžasná a tak som už zhodila 8kg a ideme ďalej.
-Rebecca, recepčná

Trénerko, ďakujem Ti za zostavenie môjho tréningového plánu, cvičím podľa neho a som nad mieru spokojný! A v najbližšej dobe využijem tvoje služby znovovu, lebo už aj priateľku som zlákal na cvičenie, takže budem potrebovať aj jeden tréningový plán aj pre ňu. Ďakujem a prajem Ti veľa úspechov a spokojných klientov.
- Tomáš, ošetrovateľ

Maroš, chcem sa Ti poďakovať, za tvoju pomoc, pri mojich zlých stravovacích návykoch, bola to jedna veľká hrôza, celý deň som nič nejedla a v noci som úplne vyjedala chladničku. Tieto moje nočné útoky na chladničku sa prejavili aj na ručičke váhy keď sa nezávratne blížila k 100kg. Moji najbližší sa začali obávať o moje zdravie a preto som začala so všelijakými "účinnými" diétami, ktoré aj tak stroskotali a ešte som pri nich získala aj to kilo dve navyše. Bola som už tak zúfalá, že som začala rozmýšlať nad chirurgickým zákrokom. vtedy ma však zachránila moja kamarátka a odporučila mi Ťa. Po konzultáciách s tebou a zostavení môjho jedálničká, som bola stále proti cvičeniu, plán som dodržiaval, ale potom sa začala objavovať nespevnená a prevísajúca koža, ktorú bolo treba vyformovať. Ja viem ty si mi od začiatku hovoril, že by to bolo dobré skombinovať jedálniček a tréng, ale ja som bola stále proti tomu! Potom som sa dala Marošom presvedčiť a dobre som urobila, keď som Ťa poslúchla, dokonca teraz aj ľutujem, že som bola taká tvrdohlavá na začiatku! Koža sa postupne spevňuje a cvičenie sa stalo mojím životným štýlom. Ďakujem Ti!
-Dominika, Au pair

Ďakujem, Ti Maroš, za všetko, konečne som naspäť na svojej pôvodnej váhe, a môžem si zo skrine vytiahnuť veci, o ktorých som si už myslela, že ich podarujem, lebo mi boli o 3 konfekčné čísla menšie, ale dnes ich už s radosťou znovu nosím.
-Henrieta, kozmetička

Osobný tréner Marián, je výborný. Chcem sa mu veľmi poďakovať, za to, že pod jeho vedením, sa nášmu synovi, ktorý má lepkovú intoleranciu, podarilo získať nové stravovacie návyky. Keď sme sa o tejto diagnóze nášho syna dozvedeli, nevedeli sme ako mu správne zostaviť jedálniček aby nestrácal veľmi na váhe a mal dosť energie na celý deň a keďže je športovec potrebovali sme to skĺbiť všetko dokopy, aby mal aj dosť energie na jeho volnočasové aktivity. Marián, mu zostavil jedálniček a teraz sa môže naplno venovať aj škole aj športu a má dosť energie na celý deň a už sa mu podarilo stratené kilá dohnať naspäť. Ďakujeme a držíme palce k ďalším Vaším úspechom!
- Jana, psychológ

S Marošom sme začali trénovať tento rok vo februári a výsledky sú viac než viditeľné. Na tohto trénera sa iné slová ako pozitívne napísať ani nedajú. Vypracoval nám skvelý jedálniček z potravín, ktoré máme radi, tréningy s ním sú skvelé a do fitka nechodíme len z povinnosti ale s radosťou :) Je to proste skvelý tréner, vždy ochotný pomocť, poradiť. Určite by sme s priateľom nemenili :)
- Bea a Rado, učiteľka a manager

Ahoj Maroš
Chcem sa ti najprv poďakovať za to čo robíš a ako to robíš.
3 mesiace ubehli ako voda a ja sa musím pochváliť. Svoju hmotnosť sa mi podarilo zredukovať o rovných 10kg. Strava je pestrá a hlavne sú v nej ponechané aj nejaké tie maškrty. Cítim sa o nepoznanie lepšie.
Tréningový plán je zaujímavý a na každý tréning sa veľmi teším.
Ak som mala nejaké pochybnosti, a potrebovala som spraviť v tréningu zmenu či sa mi niečo nezdalo Maroš tu bol vždy pripravení pomôcť a usmerniť ma.
Ešte raz ďakujem a prajem veľa dalších spokojných klientov.
- Mirka, účiteľka

Rybka,
ďakujem za tréningový plán a aj stravovací plán (jedálniček) už ho nedodržiavam len ja, ale aj moja rodina a sú veľmi spokojní!
- Ondrej, energetik

Maroš, ten tréningový plán čo si mi vypracoval je výborný, cvičil som aj predtým, sám som si vymýšľal tréningové plány alebo som si nejaký ten plán našiel na internete, ale to mi nesadlo. Ďakujem za tvoju profesionalitu pri komunikácií a za rady ktoré dodržiavam.
- Adam, mzdový referent

Touto cestou sa Vám chcem poďakovať za videotréning, ktorý ste mi vypracovali, cvičenie na doma je skvelá inšpirácia pre matky, ktoré majú chuť cvičiť a aj motiváciu, ale nemôžu nechať doma deti samé. Cvičím vždy keď spia alebo sa hrajú. Budem sa tešiť na ďaľšiu spoluprácu.
- Dominika, chemická laboranta 

Pán Rybár, ďakujem za vypracovaný plán, určite to nebolo jednoduché keďže som sa rozhodla zo svojej stravy vylúčiť mäso, ale Vy ste mi napriek tomu zostavili plán, ktorý je napriek tomu bohatý na suroviny.
- Marta, logopédka

Video tréning je skvelý nápad, aj keď som vedel približne ako cvičiť nikdy som si nebol presne istý technikou, ale takto si doma môžem pozrieť techniku a následne tréning v gyme odcvičiť. Ďakujem Ti!
- Alexander, barman

Maroš, tie recepty na tvojej stránke sú skvelá inšpirácia, všetky sme vyskúšali a určite sme ich s manželom nerobili poslednýkrát a ďakujem, že si mi zaslal aj pár typov na zdravo-sladké chuťovky.
- Alena, podnikateľka

Maroš,
tvoja práca je výborná a tak isto aj ľudský prístup a ochota pomôcť, si výborný tréner ako aj človek.
Vďaka Tvojmu prístupu sa mi podarilo nie len že schudnúť, ale a moje zdravotné problémy ustupujú, viem, že boli spôsobené nadváhou a zlým životným štýlom a teda stravovaním. 
Ďakujem za stravovací plán a veľmi sa mi páči cvičenie na doma, vždy pred spaním si zacvičím, takže ďakujem, že si mi vypracoval plán ako cvičiť doma, keďže do posiľovne som sa ešte neodhodlala, ale raz príde aj to.
- Jana, vychovávateľka

Rybka ďakujem, za videotréning je to skvelý spôsob ako mať svojho trénera, stále pri sebe aj keď som mimo Slovenska.
Zuzana, animátorka

Maroško, jedálniček je veľmi chutný a už som vyskúšala aj recepty z tvojho webu sú výborné a rýchle a dokonca aj môjho manžela som konečne naučila jesť lososa, takže ďakujem, že to už nemusí byť len o šnicloch.
Držím palce a teším sa na tie maškrty, ktoré ešte pridáš.
- Katka, učiteľka

Maroš, ďakujem Vám za tréningový a stravovací plán, vždy som doteraz cvičila na vlastnú päsť, ale bolo to skôr trápenie ako radosť z cvičenia a keď som si uvedomila, že mám dodržiavať ešte aj nejaký stravovací plán tak som si predstavila tie čipsy a klobásy čo som mal v kuchyni tak vieme čo sa dialo...
Lenže po tom čo sa mi môj zdravotný stav zhoršil a nevládola som s dychom, čo som sa len prešla po byte a išla do kuchyne tak som si uvedomila že takto to ďalej nepôjde.
Po konzultácií s Vami, a zostavení môjho tréningového no predovšetkým stravovacieho plánu, sa cítim oveľa lepšie a dnes už dokonca chodím pešo po schodoch na štvrté poschodie, ale dychu mám bez problémov až na šieste poschodie.
Držím Vám palce ste skvelý a správny chlap.
- Eva, office manager
  
      

Pridať referenciu