Tréning

Tréning a sexuálny život...

Tréning a sexuálny život...
Dnešní aktívni muži a aj ženy cítia potrebu podávať v každej oblasti najlepšie výkony a dobre pritom vyzerať. No k tomu je treba starať sa o svoju maličkosť a tou je naše vlastné telo a myseľ. Jedným z najdostupnejších športov je fitness. V priebehu tréningu sami zistíte, akých výkonov je vaše telo schopné a tiež to, ako vaše svaly pracujú a reagujú.
 
Tréning vo fitnescentre  je dobrý spôsob, ako zmyselnejšie prežívať lásku so svojím partnerom často a intenzívnejšie. Tréning totiž zvyšuje hladinu hormónov, zväčšuje príťažlivosť a robí ľudí sexuálne príťažlivejšími. Tréning ako taký zvyšuje sexuálnu sebadôveru u väčšiny žien a mužov. Robí ľudí nielen zdravších , ale aj spokojnejších so svojim vonkajškom. U mužov i žien výrazne podporuje vylučovanie pohlavných hormónov, ktoré zvyšujú pohlavnú žiadostivosť.

Pohlavné záujmy vekom neklesajú, a to ani vo veľmi vysokom veku. S pribúdajúcim vekom však nemusia telesné funkcie správne pracovať. V našej spoločnosti sa traduje, že úderom 40 roku, čo sa týka sexuálneho života, to s ľuďmi „ide z kopca". Muži sa často obávajú, že nebudú vo vyššom veku schopní sexuálnych aktivít.

Správny tréning predstavuje skratku k silnejšej sexualite. Prenáša sexuálne problémy na fyziologickú úroveň a dokáže problémy identifikovať a vyriešiť. Tréning môže zlepšiť sexuálny život každého človeka. Vyhýbajme sa však extrémom - všetkého veľa škodí. Tréning vysokej intenzity a objemu môže sexualitu ovplyvňovať tiež nepriaznivo. Skôr ako sa teda pustíte do pravidelného fitness tréningu, vyhľadajte trénera, ktorý vám poradí a zostavý cvičebný plán. Aj keď sa budete venovať pravidelnému cvičeniu a stanete sa tak atraktívnejšími, neznamená to vždy, že váš život bude zrazu plný romantiky. Tú si v sebe musíte objaviť sami.
Hlavne sa majte radi!


Ak sa Vám článok páči, zdieľajte ho medzi svojich priateľov. Ďakujem.

Autor: Mgr.Marián Rybár
 

Späť na zoznam

Tréning